• Facebook
  • Facebook
  • Facebook

АРХИВ 2011

ФИНАЛИСТИ В КОНКУРСА "МАГИЯТА НА КОЛЕДА"

12.12.2011 г.

Скъпи приятели,
Нашият конкурс „Магията на Коледа” приключи на 9 декември.
В него взеха участие 867 деца от София и страната. Със своите рисунки, картички, есета и стихотворения всички вие протегнахте ръце на своите връстници, чиито бащи са загинали в изпълнение на мисии на Българската армия. Благодарим ви!
Шестчленно жури определи 150 творби за детската изложба –базар „Магията на Коледа”, която ще бъде открита на 17 декември 2011г. от 15 часа в музея. Всички участници, чиито творби са класирани в изложбата, получават безплатна покана /плюс покана за придружител/ за Детското коледно парти, което ще се състои същия ден от 15 до 17 часа. Поканите ще се получават на входа на музея.

Класация за изложбата „Магията на Коледа”:

1 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, гр. Смолян
1. Надежда Георгиева Гаджева, 11 години, 5 кл.
2. Ваня Николаева Ружинова, 11 години, 5 кл.

1 СОУ „Пенчо П. Славейков”, гр. София
3. Георги М. Малчев, 5-а кл.
4. Александра Хадриан, 9-в кл.
5. Весела Йорданова, 9-в кл.
6. Беатрис К. Георгиева, 9-в кл.
7. Дора Д. Митрева, 9-в кл.
8. Илияна Ласкова, 9-в кл.
9. Лилия, 9-г кл.
10. Михаел Галчев, 11 кл.

3 СОУ „ Марин Дринов” – гр. София
11. Натали Фильовска Миладинова и Симона Светославова Миладинова, 5-а кл.

12 СОУ „Цар Иван Асен II“
12. Гергана Александрова Бичева, 2-а кл.
13. Алекс Красимиров Иванов, 1-а кл.
14. Атина Калоянова Попова, 1-а кл.
15. Кирил Даниелов Атанасов

15 СОУ „Адам Мицкевич“
16. Ели Мариянова Стоянова, 6 кл.
17. Лилия Ван Дин, 6 кл.
18. Мадлена – 7-a кл.

25 ОУ „Д-р Петър Берон”
19. Вяра, 7-а кл.
20. Валентин Караиванов, 3 кл.
21. Георги Петров, 3 кл.
22. Маргарита Македонска, 6 кл.
23. Велина Андонова, 1-а кл.
24. Марина Павлова, 2-а кл.
25. Рая Кирилова, 2-а кл.
26. Десислава Добромирова Спасова, 12 години
27. Любослав Стефанов, Василена Чапразова и Александра Кацарова, 2-а клас
28. Елена Илиева Пенева, 3 кл.

27 СОУ „Георги Караславов”
29. Денис А. Федева, 12 г.

31 СУЧЕМ „Иван Вазов”
30. Павлина Живкова Колева, 5-в кл.
31. Нена Петрова, 1-в кл.
32. Христина Руменова , 5-г кл.
33. Александра Владимирова Димитрова, 5-г кл.
34. Елица Толева, 7 кл.
35. Никол Коцева, 7 кл.
36. Виктория Мартинова Паунова, 4 кл.
37. Александра Александрова, 1 кл.
38. Николай Н. Петров, 1 кл.
39. Зора Ю. Дамянова, 1-г кл.
40. Донна Делова, 5-а кл.
41. Ивана П. Стоилкова, 5-б кл.
42. Стефани Стоилова, 5-г кл.
43. Александра Вучева, 6-б кл.
44. Ива Б. Борисова, 6-г кл.
45. Марина В. Пешева, 6-д кл.
46. Виолина Р. Костадинова, 7-а кл.
47. Ивайло С. Кораков, 8-а кл.

38 ОУ „Васил Априлов”
48. Нора Иванова, 4-а кл.
49. Теодор Пенчев, 4-а кл.
50. Вяра Николова Димитрова, 4-г кл.
51. Георги Радев, 2-г кл.
52. Георги Кондев, 4-г кл.
53. Ралица Руменова Николова, 4-г кл.
54. Дина Ненчева, 4-а кл.
55. Мария Божкова, 3-а кл.
56. Дарина Йорданова, 4-г кл.
57. Ради, 3-а кл.
58. Неда Коцева, 3-а кл.
59. Яна Ставрева Николова, 4-а кл.
60. Филип Сираков, 4-б кл.

71 СОУ „П.Яворов” – с.Казичене
61. Калоян Панайотов, 4-а кл.
62. Мериян Красимирова, 4-а кл.
63. Михаела Крумова, 4-а кл.
64. Кристиян Валентинов, 4-а кл.
65. Петър, 4-а кл.
66. Стефани Петрова, 4-а кл.
67. Йордалина Методиева, 6-б кл.
68. Биляна Красимирова Сашова, 4-а кл.

72 ОУ „Христо Ботев”
69. Стефани Илиянова Илиева, 5 кл.
70. Габриел Стоименов Стоименов, 5 кл.
71. Виктор Василев, 3 кл.
72. Габриела Росенова Лозанова, 4 кл.

73 СОУ „Владислав Граматик”
73. Кристиян Н. и Кристиян Цв.
74. Росен Димитров, 4-б кл.
75. Димитринка Костадинова, 4 кл.

74 СОУ „Гоце Делчев”
76. Надежда Хаджиева, 3-в кл.
77. Елена Василева Ташева, 6-г кл.
78. Ирина Петрова Джонкова, 5 кл.

79 СОУ „Индира Ганди” – София
79. Естел Радославова Димиторва, 5-б кл.

88 СОУ ”Д. Попниколов”
80. Дияна Панайотова Стоева, 5-г кл.

98 Начално училище
81. Кристиян Димитров Йорданов, 2-а кл.
82. Николай Димитров Стойчев, 2-а кл.
83. Емилиян Русланов Божков, 2-а кл.
84. Иван Георгиев Йовев, 3-б кл.
85. Явор Бисеров Стоянов, 4-б кл.

104 ОУ „Захари Стоянов“
86. Чавдар Владиславов Маринов, 5-б кл.

118 СОУ „Академик Людмил Стоянов” - София
87. Гергана, 3-в кл.
88. Габриела Киркорова, 3-в кл.

127 СОУ „Ив. Н. Денкоглу”
89. Горан Горанов, 8 г.

132 СОУ „Ваня Войнова“
90. Патриция Балова, 3-а кл.
91. Филип Спасов, 3-а кл.
92. Паолина Попова, 8-а кл.
93. Александра Георгиева, 6-а кл.
94. Катрин Калчева, 5 кл.
95. Михаела Захариева, 5 кл.

143 ОУ „Г. Бенковски”
96. Бети, 7-в кл.
97. Магдалена Георгиева Георгиева, 5-г кл.
98. Симона Илиева Минкова, 5-б кл.
99. Десислава Бойкова Лазарова, 6- кл.
100. Ана Борисова Илиева, 4-г кл.
101. Виктория Спасова, 6-б кл.
102. Мартин Савов, 7-а кл.
103. Алекс Галинов Маринов, 7-б кл.
104. Евгени Николов, 5-а кл.
105. Теодор Д. Йорданов, 7-а кл.
106. Жана Оракова, 5-а кл.
107. Деян Христофоров Атанасов, 6 кл.
108. Елина Гарванова, 6 кл.
109. Маргарет Светославова Ралякова, 6-а кл.
110. Лия Илианова Вълчева, 6-г кл.
111. Надя Хасан Насан, 5-г кл.
112. Алекс Иванов Георгиев, 5-г кл.
113. Василена Михайлова, 6-в кл.

146 ОУ „Патриарх Евтимий“
114. Мирела Руменова Георгиева, 6 кл.
115. Александра Розалинова Христова, 8 кл.

149 СОУ „Ив.Хаджийски” - София
116. Лазарина Венциславова Удева, 11-а кл.
117. Вирджиния Николова Ванева, 8-а кл.
118. Йоана-София Теодорова Вангелова, 6-б кл.

172 ОУ „Христо Ботев”, гр. Нови Искър
119. Летисия Стоименова, 2 кл.
120. Василена Веселинова Грозева, 2 кл.
121. Лилия Димитрова Петкова, 5 кл.
122. Николай Цветанов Цеков, 4 кл.
123. Ивайло Генадиев Добрев, 3 кл.
124. Росен Емилова Спасов, 5 кл.
125. Теодора Ивайлова Веселинова, 5 кл.

ЦРД – гр. София, филиал „Бели брези”
126. Павел П. Димитров, 2 кл.
127. Виктория Р. Миленова, 4-б кл.

ЦРД – гр. София, филиал „Банкя”
128. Любомира М. Геланова, 4-а кл.
129. Виктория Н. Иванова, 10 г.
130. Мая Ана Д. Антова, 9 г.

Частно Основно училище – „Дъга” – гр. Банкя
131. Йоанна Владимирова, 8 години
132. Яница Машова, 10 години
133. Лора Жечкова, 10 години
134. Моника Мерджанова, 7 години

Междуучилищен център по труд и техника – град Карлово
135. Николай Атанасов Николов, 10 години
136. Нелина Попова Чонова, 11 години
137. Венелина Вълкова Пеновска, 11 години
138. Добромир Пламенов Калинов,11 години
139. Станислава Стоянова Петовска, 11 години
140. Деница Дюлгерова, 12 години
141. Маргарита Вълкова Друнина, 11 години
142. Лилия Неновска, 11 години

ЧДГ „ Ново поколение”
143. Евелин, 6 години
144. Емко

Народно читалище „Цар Борис III”
145. Мартина Калоянова Алексиева, 7 години
146. Мария Владиславова Якимова, 12 години

Други
147. Калоян Венциславов Паскалев, 5-а кл.
148. Йоана Гатева, 6-а кл.
149. Теодора Ивайлова Антонова, 11 години
150. Ирис Петкова Карпе 4-б кл.

Назад

КОНТАКТИ

България, 1505, гр. София
ул. „Черковна“ № 92
автобуси: 9, 72, 120, 305, 413
трамваи: 20, 23
тел.: + 359 2/946 1805
факс: + 359 2/946 1806
e-mail: nvim@militarymuseum.bg
e-mail: nvim.pr@gmail.com